Kilo almaya karşı b planı
kilo almaya karşı b planı

Rejim ve diyet listeleri büyük bir bilgi kirliliği yarattı. Farklı yaşlarda herkesin sorunu olduğu için bu konuda gelen bilgiler de artıyor. Kimi gram gram ölçülerle beslenme planı çıkarıp, günde 5 litre su içmeye davet ediyor. Kimi öğle yemeğinde bir kaşık sebze öneriyor. 1 tane grisini ile bir öğünün geçiştirilmesini isteyenler de var. Oysa kadın, ergen ve yetişkin için üretilen bu farklı diyetler genelde çözüm getiremiyor. Zaten yapılan bir araştırma da İsveç teki Karolinska Enstitüsü nde gerçekleştirilmiğ diyetin yağ hücrelerini yok etmediğini ortaya çıkarmış. Bunlara bel başlayanların uğradığı hayal kırıklığı artık gözleri daha ayağı yere basan araştırmalara ve çözümlere çevirdi.
Size, yeni bir yıla ince, güzel ve formda girmek kilo felaketine karşı B planı diye adlandırdığım bir çözümden söz edeceğim. Herbalium www.herbalium.net adlı doğal bitkiler merkezimizde kilo sorunlarına karşı çözümüm yeşil renkte. Kaynağını ise doğadan ve topraktan alıyor.
Düşük kalorili diyetlerin, bıraktıktan bir süre sonra geriye dönüşü önlemedikleri bir gerçek. Bütün bunlardan dolayı kalıcı çözüm üretilemiyor. Kahvaltıyla kibrit kutusu kadar peynir ve bir bardak şekersiz çayla yetinerek, metabolizmayı yavaşlatma, incelme çabalarına girişenler, en küçük fırsatta tekrar şişmeye bağlıyorlar. Bizer yağların yakılmasğ formülleri üzerine çalışıyoruz.
Diyetler bumerang gibi
Kilo alma sebepleri çok çeşitli: Bir ameliyattan sonra alınan kortizonlu ilaçlardan sonra gelen kilolar, hamilelikle birlikte gelen kilolar.. Sıkıntıdan TV karşısında sürekli birşeyler atıştırmaktan dolayı genişleyen bedenler için farklı çözümler geliştiriliyor. Çünkü kilonun asıl kaynağı olan yağlardan kurtulma arzusu, yöntemleri de çoğaltıyor. Bir çok kadın onları Liposuction gibi bir yöntemle yok etme çabasında. Ne var ki kalıcı olmadıktan sonra bumerang gibi sonra tekrar geri geliyorlar yağlar . Son yıllarda gerçek çözümler doğa baba dan alınıyor. Birtakım bitkilerin kabuklarından ve meyvelerinden elde edilen tozlar ve özler kiloları eritmeye çare oldu. Çünkü doğal özleri sayesinde yağlar eriyor ve yağ hücrelerinin stoklanması engelleniyor..
Bu yöntem bana göre bir anlamda vücuttaki yağların mum gibi erimesi demek. Bu uygulancakda kulllanılan öğütülmüş doğal yaprak ve bitki özleri aynı zancaknda vitaminler ve mineraller içeriyor. Bu çözüm yağların kalıcı olarak yakılmasından söz ediyor. Peki yağ metabolizması nasıl etkileniyorı Kilo vermenin en önemli noktalardan birisi, kandaki yağların yakılması.
Vücuttaki yaşlılık hücrelerini azaltan bu uygulancak su, yağ ve toksinlerin vücuttan idrarla atılmasını sağlıyor.
Farklı bitkisel içeriklerin harmanlanmasıyla elde edilen karışım öğütülüyor. İncelmenin b planı nda ikinci sayfada ise doğada yağ yaktığı tespit edilen özler var. İkisi birlikte bedendeki kiloları kalıcı olarak gideriyor.
Bitki Uzmanı
Volkan Kurt
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*